Následující videa jsou přístupná tomu, kdo vyplnil emailový formulář na úvodní stránce!
Pokud jste tak neučinili, budete po kliknutí na odkazy videí přesměrováni na úvodní stránku.

Buď pozdraveno, mé milé druhé Já!

Mnoho lidí pořád žije v bludu, že nemá vliv na život, který žije. Že je obětí náhod a okolností, že jeho život ovlivňuje někdo jiný. Že někdo venku může za to, jak žije on. To je samozřejmě pěkná blbost. Ale někdy se v ní udržujeme záměrně. Abychom se mohli sami sobě vymlouvat, že za to, co se mi nelíbí, může někdo jiný.

Naše strachy a smutky

Kde jsme vzali tu troufalost něco někomu radit? Neradíme. Jen můžeme předat načerpané zkušenosti. Od našich učitelů, klientů, ale hlavně – naše vlastní!

A že se jich za zhruba padesát let života a 15 let práce s klienty ve zdraví, vztazích i třeba financích něco nahromadilo..

Vztahy a strachy - vaše téma č.1?

Že nic se neděje náhodou, už víme. Dnes si povíme o tom, jak všechno se vším souvisí, a jestli vztahy a strachy jsou právě pro vás „životním tématem“ č. 1.

Ledviny jsou dvě - jako JÁ a TY

Už jsme si řekli, že potíže ve vztazích se ukazují na našich ledvinách. Ledviny jsou dvě jako partneři, já a ty. Močové cesty ukazují strach..

Skvělé vztahy už zítra?

Nemusíte se trápit ani o den déle, všechno můžete změnit jedním rozhodnutím a tím, že prostě věci, které jste doposud dělali nějak, začnete dělat jinak.