Jak mít parádní vztahy

s partnerem, dětmi, rodiči nebo kýmkoliv.

A navíc pochopit, proč právě já jejich trénink potřebuji,
a tím si ujasnit především svůj vztah k sobě.

Volejte sláva a do pátku se radujte!
Nyní akční sleva 30%!

Jen do půlnoci v pátek 17. listopadu 2023 !

0 lidí už se s námi naučilo
milovat sebe i své "trenéry" (druhé lidi) beze strachu.

Je to už placený program.

Podívej se, co v něm dostaneš a že nic neriskuješ:

 "Všechny situace a nepříjemnosti, které se nám dějí, můžeme vidět dvěma způsoby - jako problém nebo jako výzvu."

Lidé touží být šťastni. Hledají způsob a cestu. Je to křesťanství, budhismus, New Age, Ho´oponopono, pozitivní myšlení, reiki, cest je mnoho. Na konci každé cesty však přijdete na to, že všechno byly jen objížďky. Protože ta jediná cesta, která vás vyléčí a díky které můžete pochopit úplně všechno, je vaše vlastní a jedinečná cesta, kterou půjdete jen vy sami se sebou. Nikdo ji nepůjde s vámi, protože to nejde. Vaše srdce a vaše duše je jen vaše, a nikdo jiný než vy jí nemůže rozumět. Druzí vám jen mohou chvíli ukazovat směr.

Nebo jste nemocní a pochopili jste, že lékař vám jen předepíše léky. A že vaše nemoc je vlastně dárek,  který vás zastavuje - jen nevíte, proč. Tělo bolí a vy se ptáte.... odpovědi nepřichází nebo jim nerozumíte.

Nebo máte stále dokola problémy s partnerem, dětmi, vnoučaty, mámou a tátou, tchýní, šéfem,... začíná se vám zdát, že to přece není už možné, že se točíte v bludném kruhu. Hádky, nedorozumění, výčitky, slzy, trápení, smutek, křivdy,... přitom silná touha, aby to bylo lepší, vědomí, že tam je láska, kvůli které má smysl se snažit všechno zlepšit. Ale jak? Život je úžasně stvořený trénink! Díky trápení s druhými lidmi a díky bolesti těla můžeme přijít na to, v čem se máme změnit. V čem se posunout k lepšímu, blíž k postoji bezpodmínečné lásky. Nějak sami sebe totiž pochopit musíme...

"I trpět a trápit se může být cestou k sobě. Pokud to zatím neumím jinak.."

Nám to trvalo opravdu dlouho. Našli jsme mnoho učitelů, prošli spoustu seminářů a kurzů. Všude jsme kladli stejnou otázku: "Jak to udělat, abych byl šťastný s lidmi, které miluju?"

Odpovědi byly různé, a všechny se zaměřovaly na ty druhé. Nikdy nikdo nám neřekl: "Změň sám sebe!"

I když jsme se moc snažili měnit sami sebe, fakt to drhlo a bolelo. Jak snadné je tlačit na druhého, ať se změní on! Jak těžké je po nikom druhém nic nechtít a všechnu změnu udělat sám. Jen kvůli sobě, bez očekávání a jen pro sebe. Je to těžké do chvíle, než přijde první odměna. Než trenéři, kteří se vás k něčemu snaží dokopat, přestanou se svým tréninkem, protože už ho nepotřebujete.

Teprve pak pocítíte ten pravý smysl všeho. Teď nám přijde opravdu velmi jednoduché mít spolu s Ivanem nádherný vztah, mít přátelské vztahy s našimi dětmi, netrápit se tím, jak se rozhodli žít druzí, a ani tím, jak se staví k nám, zda nás přijímají, kritizují, odmítají, soudí,... Teď už to je snadné.

Teď už bychom nepotřebovali kopance, plivance, hádky a smutky. Teď už víme, jak se odrazit sám od sebe. Teď už máme, co vám předat.

Dobrý den, velmi Vám děkuji za to, co Vaším prostřednictvím přišlo do mého života! Pravda je, že veškeré informace, které jsem si díky vám měla možnost načerpat, jsou opravdu fascinující a je jich opravdu dost 🙂 Ještě jednou děkuji!
Radka Nedomová

"Každý jsme druhému učitelem. Jen tu roli na chvíli s díky přijmout..."

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista.
Spoluautor a "levá hemisféra" Akademie celostního zdraví..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k Božství. K rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jedno celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog.
Spoluautorka a "pravá hemisféra" Akademie celostního zdraví.
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

"V jednoduchosti je síla!"

Naším programem je 6 schodů k lásce. Každý schod je nosníkem dalšího. Na každém schodu dostanete buď část obecnou nebo část ryze osobní. Pochopíte obecné souvislosti, ale najdete v nich i sami sebe. Na začátku každého týdne dostanete několik videí, praktických cvičení a doplňujících bonusů a dárků, které vám rozšíří dané téma.

Jako bonus vše dostanete ve formě tisku i MP3 nahrávky.

 • 1
  schod - Nic se neděje náhodou a vše se vším souvisí
  Proč tu jsem a co tu dělám? Jaký to má všechno smysl? Co je to Duše a Karma? Proč jsem jedno se vším a každým? Jak všechno se vším souvisí?
 • 2
  schod - Jak jsem na tom já se vztahy?
  Jak jednoduše poznám své místo a své poslání tady na Zemi? V čem jsou mé výzvy ve vztazích? Z jakého důvodu potřebuji trénink druhých lidí? V čem se mám změnit já?
 • 3
  schod - Všichni jste JÁ
  Jak pochopit vztah k sobě, k partnerovi, dětem, rodičům, cizím lidem, penězům a Bohu, pěkně rozpitváno zvlášť v sedmi oddělených přednáškách
 • 4
  schod - Jsem trojjediná bytost
  Jak použít tělo k lepším vztahům? Jak vyléčit nemoci těla? Jak pochopit, co mi tělo říká? Jak respektovat všechny tři složky mého JÁ?
 • 5
  schod - Nejblíže je mi můj partner
  Jak být milován a milovat bez podmínek? Jak mít nádherný sex a otevřenou intimitu s partnerem? Jak nemít žádné potíže s pohlavními orgány? Jak se naučit komunikovat s partnerem, aby mi rozuměl? Co udělat, abychom spolu byli šťastni až do smrti?
 • 6
  schod - Mám jen dvě možnosti výběru - strach nebo lásku
  Jak prakticky žít ve vztazích jako bezpodmínečná láska?
"Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI - všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Jako jsem před časem zvládla svoji ne-lásku bez onkologie (jsem voda a řídí mě země, která mě učí mít dávání a braní v rovnováze), stejně tak se těším, jak pomůžu svému srdíčku. S láskou.."
Eva Šustr

"Milujeme dávat.."

Dostaneš ZDARMA bonusy v hodnotě cca 5000,- Kč!

2 hodinový kurz Jak se zbavit strachu

2 hodinový kurz Žena je láska

Naši osobní zvukovou meditační nahrávku - Meditace za soužití

Vybarvovací Mandaly za soužití

E-book - Harmonické vztahy podle astrologie devíti planet

Ebook - Zdraví těla a mysli podle astrologie devíti planet

Ebook - 10 kroků ke skvělým vztahům a zdravým ledvinám za 3 měsíce

Ebook - Umíme milovat své děti?

"Všichni si přejí hlavně zdraví a štěstí.

Co je ale člověk skutečně ochotný za to zaplatit?"

No, ale jak se rozhodnout, kolik zaplatit za něco, o čem nevíš, jak to změní Tvůj život, že? Když si ani neumíš představit svůj život "potom"? Máš jen touhu a matnou představu, kam se chceš dostat.

Nezbude Ti než věřit, že MY UŽ TO VÍME! Snad jsme o sobě prozradili dost v předchozích videích, aby to bylo poznat.

Kdybychom mohli vrátit čas, dali bychom tomu, kdo by nám tenkrát přinesl tyhle informace, všechno. Když říkáme všechno, myslíme tím VŠECHNO! Uvěříte, až to prožijete sami!

Pořád si nejsi jistá/ý, že nám budeš rozumět? NEVADÍ..!

Máš 7 dní na vrácení peněz!

Vrátíme Ti kurzovné, pokud do 7 dnů usoudíš, že Ti kurz nedal dostatečně užitečné informace.
Nebudeme se na nic ptát, prostě jen řekneš: "Nic mi to nedává, chci vrátit peníze."
Možná budeš PRVNÍ! 😉

Tak si pojďme shrnout, co můžeš získat:

Volejte sláva a do pátku se radujte!
Nyní akční sleva 30%!

Jen do půlnoci v pátek 18. listopadu 2022 !

 • 1
  14 video přednášek ve 3 lekcích
 • 2
  Celkem i s bonusy PŘES 20 HODIN nahrávek
 • 3
  Bonusy v hodnotě 5000 Kč
 • 4
  Mnoho dalších doplňkových materiálů
 • 5
  Garanci spokojenosti
 • 6
  Naši plnou podporu ještě měsíc po kurzu
 • 7
  Přístup máš navždy
 • 8
  Akční cenu NENÍ MOŽNO rozdělit na splátky!
  V úvodním videu mluvíme o možnosti dvou splátek. To ale platí pro BĚŽNOU CENU. Nikoliv pro cenu akční!
Běžná cena
3 284 Kč
A pokud žiješ v zahraničí
130 EUR
Platbu si můžeš rozdělit do 2 měsíčních splátek.
Můžeš se přidat ke 0 dřívějším nebo současným účastníkům!

"Každá změna začíná ode mně a ten první krok musím udělat já sám."

Moji milí 🙂 děkuji za vše, jste báječní ! Vaše lekce jsou velice přínosné a kdo chce, může se sebou "udělat divy"...:-) Jsem nesmírně šťastná, že jsem se tímto mohla s vámi poznat. Jste oba úžasní - a ještě víc, ale to už ani neumím pojmenovat... S takovým přístupem k lidem, jaký máte vy, jsem se ještě vážně nesetkala. V dnešní době, kdy se většina pídí jen po penězích.. 🙂
Jarka Rychtaříková
Milá Miluško a Ivane, děláte báječnou věc a jednou budete na vrcholu slávy a zapsáni do dějin a vaše učení bude povinné na školách. Tak moc je to potřeba. Vaše výuka je tak srozumitelná, motivující a potřebná pro ozdravení tohoto svět a našich duší, že tento proces nejde zastavit. Děkuji!
Marcela Erben
Chci poděkovat Tobě a Ivanovi za program Soužít je láska, to je síla! Z nějakého důvodu jsem cítila, že musím začít odtud. Tolik imformací a důležitých věcí, jsem nadšená i když ještě nemám vše doposloucháno. Vše souvisí se vším a jsem plná pokory a radosti, že mohu být součástí. Mám plno otázek, ale musím vše nechat uležet, protože si připadám jako bych prozřela. Srovnávám se sama se sebou a program Soužít je láska je přesně o tom, moc děkuji Miluško a Ivane
Jitka Freislerová

Co se stane,

až projdeme společně naším kurzem?

To nevíme.

Přece už víš, že kam se Tvůj život posune,

záleží jen a jen na TOBĚ.

Jedno je ale jisté - NĚCO SE ROZHODNĚ ZMĚNÍ.

Věci, které máš teď nějak, budou jinak.

Tak proč to neposunout vědomě k lepšímu?

Pojď do členské sekce!

Už teď tam na TEBE čeká první SKVĚLÁ lekce!

Objednací formulář do členské sekce Soužít je láska!

Přečti si Obchodní podmínky a pak vyplň objednávku.

Do kolonky "JMÉNO", napiš, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení. 🙏