Jak nebláznit z Vánoc

CHCEŠ konečně PROŽÍT vánoční svátky

jako vysněnou letní DOVOLENOU?

CHCEŠ se na ně celý rok TĚŠIT a pak si je náležitě UŽÍT?

Nevíš, jak to zařídit?

Podívej se na ZÁZNAM živého vysílání - WEBINÁŘE!

JAK NEBLÁZNIT Z VÁNOC

aneb Vánoce lepší než letní dovolená!

Tak klikni na tlačítko:

Přelom listopadu a prosince je nejlepší období,

pro přípravu na bezstresové Vánoce

a začátek řešení následující problémů:

 • Jak vyladit partnerské a rodinné vztahy
  Vztahy je to nejdůležitější, co v životě máme. Proto je jisté, že každý chceme mít skvělý vztah k sobě, k partnerovi, dětem, rodičům, všem lidem. Zima je období, kdy vylézají všechny problémy ve vztazích, tak je ideální právě v zimě je pochopit a řešit.
 • Jak si posílit ledviny a močové cesty
  V zimě se nejvíc ozývají problémy od "nastydnutí". Chlad ve vztazích je chlad v ledvinách. Strach ve vztazích je zánět močových cest. Ideální je tomu předcházet právě teď.

Od 15. listopadu do 14. února

je období prvku VODA podle Astrologie 9 planet

A k tomuto energetickému prvku patří tělesné orgány LEDVINY a MOČOVÝ MĚCHÝŘ. V tomto období jsou nejcitlivější a nejaktivnější. V tomto období jim můžeme nejvíce pomoci, ale také nejvíce ublížit.

Na této skupině orgánů se současně promítá naše chování v oblasti VZTAHŮ a STRACHŮ. Vztahy se "promítají" na ledvinách, strachy na močovém měchýři.

Máme s někým ve vztahu problém? Nedokážeme pochopit, proč se k nám dotyčný chová? Máme strach, že ztratíme ty, které milujeme? Bojíme se samoty a opuštění? Nejsme rádi sami se sebou? Nemáme rádi sebe? To jsou témata tohoto období, která každému v této době přijdou a každý se s nimi budeme muset zabývat. 

Stejně jako příroda se stahuje dovnitř - listí stromů opadá, míza se stáhne dovnitř stromu - tak i nás chladné počasí táhne domů, kde jsme nuceni trávit víc společného času se svými blízkými. Není náhoda, že právě v zimě bychom měli pochopit, přijmout a pak utužovat své vztahy!

Kdo Ti podá ruku na cestě k příjemným Vánocům,

k dobrým vztahům a zbavení se strachů?

(pokud nás ještě neznáš)

Mgr. Miloslava Matoušová

Původně speciální pedagog
Rozhodla se nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat "postiženým" dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Je spoluautorkou webu Empatia, on-line programů z Akademie celostního zdraví. "Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok."

Ivan Matouš

Původně elektrotechnik a ateista..
..kterého zdravotní a vztahové problémy dovedly k pochopení a přijetí celostního, trojjedinného pohledu na svět. Snaží se být průvodcem sobě a jiným lidem na cestě k rozpomenutí se, že všichni jsme součástí jedné společné energie, které klidně můžeme říkat Bůh. K pochopení, že to rozpomínání probíhá vědomým prožíváním situací tady, ve "hmotném" světě, v reálném životě. Ve světě, kde naše duše k naší mysli hovoří prostřednictvím našeho těla. Dneska je "věřícím" člověkem, který je ale přesvědčený, že současná náboženství už by měla být nahrazena jiným pojetím duchovnosti. Je spolutvůrcem Akademie celostního zdraví. "Můj sen je o společnosti, které říkám duchovní komunismus. O komunitní společnosti, která není založena na materialismu a ekonomickém rovnostářství, ale na uvědomění si duchovní sounáležitosti každého s každým a všeho se vším. Na vědomí, že všichni jsme neoddělitelnou součástí jednoho celku. Na vědomí, že co dělám tobě, dělám vlastně sobě, protože všichni jsme částečkami Boha, tak, jako každá naše buňka se částečkou našeho těla. Nevím, ve kterém životě se svého snu dočkám, ale vím jistě, že se ho dočkám. A považuji za dobré říkat o tom druhým lidem. Třeba se jim to zalíbí a sami na sobě(!) pro to něco málo udělají."

Na webináři vám předáme,

jak to děláme prakticky my:

 • 1
  Jak uklízíme a zdobíme dům a nerveme se při tom
 • 2
  Jak nakupujeme v klídku
 • 3
  Jak pořizujeme dárky ke spokojenosti všech
 • 4
  Jak pečeme cukroví a chystáme dobroty
 • 5
  Jak řešíme návštěvy příbuzných
 • 6
  Jak trávíme svátky bez dětí o samotě
 • 7
  Jak si užíváme předvánoční těšení už teď

Rádi dáváme dárky.

A tak i když jsme jej chtěli dát až přihlášeným,

dostáváš ho už tady!

Několik antistresových doporučení 🙂

Náš program Soužít je láska shlédlo už 0 lidiček.
Poznej i TY jeho sílu!
Moc děkuji, a ještě více děkuji za každou další lekci, kterou od vás dvou dostávám. Jsem velice vděčná za to, že jsem se právě před rokem, při hledání pomoci v partnerském vztahu dostala na vaše stránky. Postupně jsem absolvovala 4 kurzy. I když se komentářů neúčastním (zatím mi to nejde) ráda bych vám poděkovala. Říkáte přesně to, co potřebuji slyšet a přesně tak, jak je to pro mně přijatelné a srozumitelné. A že to všechno funguje, je jasná věc! Moc a moc děkuji. Šárka
Šárka Krupníková
Ahoj Miluško a Ivane, již jsem prošla Odpustit je láska, to byl můj první kurz a nejsilnější a začátek všeho. Byla jsem spokojena i s dalšími kurzy, které následovaly. Takže se těším, Míša
Michaela Doleželová

Řečí bylo dost, je čas na činy!

Teď klikni na žluté tlačítko a pojď na webinář

Každý člověk je ti (pouze) trenérem!

Tak miluj své trenéry beze strachu..

S láskou Miluška a Ivan Matoušovi