Buď pozdraveno mé milé druhé JÁ!

0 lidí si stáhlo tento ebook!

Taky jsme si to mysleli..

Kdysi jsme taky měli dojem, že je prioritně potřeba postarat se o děti, o rodiče, že ti druzí jsou důležitější než my sami. "Sobce" jsme odsuzovali a ty, kteří se obětovali druhým, jsme chválili.

Kdysi jsme si mysleli, že naše štěstí a spokojenost narušují druzí lidé tím, že se nechovají tak, jak by měli. A tak jsme si přáli je změnit, přetvořit tak, jak to vyhovovalo nám.

Ale všechno je jinak! Uvidíš.

Nejdřív si stáhni Ebook "2 principy bezpodmínečné lásky"

 • 2 principy bezpodmínečné lásky

  Kromě principů tam najdeš každodenní afirmace, které ti pomohou ve tvé změně.
  Textový soubor pdf ke stažení. Žádné soubory, prosíme, nešiřte bez našeho souhlasu. Děkujeme.

A dál se podívej na 4 videa o vztazích. Zdarma. Tady je první..

A dále dostáváš možnost se podívat na 4 videa o vztazích. Zdarma. Tady je první..

Mnoho lidí pořád žije v bludu, že nemá vliv na život, který žije. Že je obětí náhod a okolností, a za to, jak žije, může někdo někdo jiný. Tam \"venku\".

Často se v tom udržujeme záměrně, abychom se mohli sami sobě vymlouvat, že to není naše chyba. Jsme totiž od malička všemi učeni, že kdo dělá chyby, je špatný. A kdo je špatný, toho přece nemá nikdo rád. A toho se bojíme.

Potřebujeme lásku získávat od druhých, protože se neumíme mít rádi sami. Protože nám nikdo neřekl, že lásku můžeme najít jen v sobě.

(Pozn. pro bystré šťouraly.. 😉 Miluščiny šaty jsou v reálu tmavě modré, nikoliv černé, jak se může zdát.. 🙂)


Máš už dárek za email?

Afirmační mandaly - Za soužití

9 mandal na vybarvování + afirmace pro podporu procesu soužití se sebou i se svými "trenéry".

K čemu ti mandaly pomohou

 • Získáš podnět s praktickým úkolem (vybarvování),
  který když budeš dělat, pomůže ti překonat překážku, která ti brání mít šťastný život
 • Můžeš si mandaly tisknout opakovaně,
  takže můžeš v této meditaci pokračovat bez omezení
 • ..a ještě dostaneš DÁREK NAVÍC,
  který ti bude dělat radost, kdykoliv otevřeš svůj počítač nebo mobil 😉
0
lidí už získalo mandaly

Můžeš se ptát nebo komentovat (email se nezobrazuje).

 1. mirka napsal:

  Je to tak všechno krásné,jednoduché a prosté a přesto v reálném životě složité. Přála bych si,aby to Vše pochopil i můj manžel.Jsme spolu přes 25 let a mám pocit,že spolu mluvíme každý jiným jazykem.
  Někdy jsem na pokraji sil…
  DĚKUJI,že mi Vás vesmír poslal.

  • Miluška Matoušová napsal:

   Mirko, základem je nechtít změnit druhé, ale sebe! Z nějakého důvodu přesně takového partnera potřebuješ a pokud spolu špatně komunikujete, ty jsi spouštěčem a ty to máš změnit. Podívej se na ženské programy, je tam o komunikaci toho spoustu!
   http://zenajelaska.cz/
   http://klubzenajelaska.cz/ s láskou Miluška

 2. jana napsal:

  Ahoj M a I, velmi dobře vysvětleno, to by se mělo učit již v základní škole….Jana

 3. Vlaďka Zikmundová napsal:

  Krásný den milá Miluško a Ivane, děkuji vám za vaše videa, která mi pomáhají měnit moje myšlení a také Zuzce Hoffmanové, které mi přeposlala na vás odkaz. Od té doby se mi změnil hodně život k lepšímu. Je to báječné vstávat s úsměvem, což mi dříve téměř nikdy nešlo. Mít tolik lásky v sobě. Své myšlení jsem hodně změnila a snažím se když některá ošklivá myšlenka přilétne, aby se tam nedržela a zase odlétla. Děkuji a těším se na další videa. Se sluníčkem v srdci Vlaďka.

 4. Pavla Podaná napsal:

  Dobrý večer,děkuji moc upřímně za vaše videa,které mi kamarád přeposlal už před půl rokem,ale tenkrát pro mne ještě nenastala ta správná doba.Trpím depresemi a bipolární poruchou a teprve včera jsem si uvědomila,že mám v sobě plno starých křivd a zloby a že možná tady je trochu příčina mé nemoci.Snažila jsem se odpustit dříve,ale stále to nešlo od srdce.A včera jsem si vzpoměla na divné video,které mi před časem kamarád poslal a které jsem naštěstí nevymazala.Po jeho shlédnutí se mi nesmírně ulevilo a po krátkém přemýšlením jsem ze sebe dostala všechnu zlobu a odpustila ted snad už všem a ze srdce.Dívám se na svůj život jinýma očima a učím se mít ráda další lidi své trenéry.Hodně mi schází láska jako bych uvnitř umřela,ale věřím,že pomocí Vás jsem na dobrý cestě.Přeji více šťastných lidiček a ještě jednou díky i za další nádherná a hlavně poučná videa.Pavla

 5. Ludmila Gvožďová napsal:

  Vaše přednášky sleduji a poslouchám,ale při sebevětší snaze nemohu v sobě probudit lásku.Vnímám sympatie,náklonnosti,krásu,úctu,obdiv atd.ale mé srdce zůstává chladné.Nevím,co je láska…

 6. Anna napsal:

  Ano, je to přesně jak říkáte,přece tu nikdo nikoho nenutí,aby se někdo díval na co nechce! je to volba každého jednoho z nás. I tu je tlačítko,kterým program zpustíme,nebo zvolíme vypnutí!Jen s láskou a pro lásku se nám oplatí žít!

 7. Tereza napsal:

  Pokud si člověk uvědomí, že je součástí celku a že je zodpovědný hlavně sám za sebe jako součást celku, pak přijme i skutečnost, že láska je opravdu tá hybná sila v životě všech. Pak má možnost najít naplnění své touhy po štěstí. Proto žehnám všem láskou!

 8. Josef Bárta napsal:

  Několik měsíců mi chodí emaily s hlavičkou „Miluška a Ivan Matoušovi“. Těch několik měsíců jsem to přijímal útrpně a odtažitě s myšlenkou „zas někdo otravuje“. Teprve dnes jsem jeden email otevřel, zhlédl video a najednou mne prostoupil nádherný, hřejivý pocit uvolnění, krásy a lásky. Moc děkuji. Pepa

  • Miluška Matoušová napsal:

   Pepo, díky! Tohle, co jste napsal, jsme právě v této chvíli potřebovali slyšet 🙂 Buď pozdraveno naše milé druhé JÁ! Fakt to funguje 🙂 s láskou MI

 9. Mari napsal:

  Dobry vecer preji ,jsem strasne moc rada a vdecna ze jsem vas nasla a mohla se podivat na vase vydea je to vlastne to co jsem potrebovala sliset a uvedomit si sama sebe mnohokrat vam za to bekuji a jsem vam za to co delate pro lidi vdecna, Jste mimoradne skveli miluji vas s pozdravem a krasneho vecera preji Mari

  • Miluška Matoušová napsal:

   Děkujeme! A to jsme teprve na začátku 🙂
   Mimořádně skvělá jste vy! s láskou MI

 10. Simona Zárybnická napsal:

  Milí MI,
  moc děkuji za to, co pro nás děláte. Za posledních 9 měsíců jsem díky Vám změnila svůj postoj k životu a jsem Vám za to z celého srdce vděčná. Protože i když věci nejsou přesně tak, jak bych si to představovala, dokážu to brát všechno s určitým nadhledem, protože právě tahle to právě teď potřebuji ;-). A pokud si uvědomím, že se mi to až tak moc nedaří, tak pokažné najdu na vašich stránkách návod, jak to zvládnot dál.
  Ještě jednou díky, že jste, i za to, co děláte.
  Síma

  • Miluška Matoušová napsal:

   Milá Simonko! Vše ve svém životě jste změnila jen vy sama, děkujte sobě! Bez vaší akce by nebylo nic 🙂 a my jsme vděční, že jsme mohli být těmi, kteří vám ukazují, jak na to můžete jít. Děkujeme vám! s láskou MI

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů