Záznam webináře - Po roce..

Tak se rok s rokem sešel, a to bývá čas na určité bilancování.

Záznam webináře o tom, co se za ten rok od spuštění programu událo.

Nelekněte se na začátku chybičky. Máme toho opravdu hodně, Miluška měla posledních půl roku webináře jen v ženských programech, a včera webinář v ženském klubu, tak se automaticky přeřekla. Sice si hned uvědomila, že nejsme v klubu, ale v kurzu a chtěla to opravit, jenže ani Kurz Žena je láska není to pravé.

Tak vás chci ujistit, chtěla vás opravdu přivítat tady, na webináři Soužít je láska. :-) :-)

Už neváhej na půli cesty!

Máme pro tebe jasný návod..

 • Buď pozdraveno mé milé druhé JÁ!
 • Vztahy a strachy - tvé téma č.1 (už brzy)
 • Ledviny jsou dvě - jako JÁ a TY (už brzy)
 • Skvělé vztahy už zítra? (už brzy)

Můžeš se ptát nebo komentovat (email se nezobrazuje).

 1. Soužít je láska napsal:

  Miluško a Ivane,
  nedávno jsem dostala od kamarádky doporučení na Vaše úžasné zkušenosti ze života.
  Poslechla jsem si všechny části Soužít je láska včetně vebinářů. Budu se snažit něco praktikovat, ale těch rad bylo hodně a tak si je musím ještě poslechnout znovu a postupně praktikovat.. Na vebinář jsem se nepřihlásila, protože nevím, jestli bych ho mohla vůbec časově stihnout.
  Chci řešit hlavně můj zdravotní stav a domnívám se, že i u mně je nejlepší začít ledvinami. Levou ledvinu nám slabší a byly roky, kdy jsem byla 2 x do roka na rozbíjení ledvinových kaménků. Letos jsem byla zase a to v únoru. Byla bych velice ráda, kdybych mohla začít podle 10 kroků ke skvělým vztahům a zdravím ledvinám o kterých jste se zmiňovali a tím Vás prosím o dodatečné zaslání..Vztah z manželem si myslím, že je docela dobrý i když je rozhodování skoro na vše ponecháno na mně. Moje narození je 30.12.1948 a manželovo 14.1.1955. Jak řešit moji situaci dle pentagramu.
  Ze srdce Vám přeji hodně úspěchů ve Vaši krásné a vyčerpávající práci a děkuji za odpověď. Květuška.

  • Ivan Matouš napsal:

   Květuško moje odpověď Vás možná nepotěší, ale je to jen Vaše rozhodnutí, jak ji přijmete či nepřijmete. Ostatně jako všechno..
   Stejně jako to, na co se rozhodnete svůj čas věnovat a na co ne. Kam až to necháte dojít, než tomu tu prioritu dáte. Tyhle programy jsme vytvářeli právě proto, abychom nemuseli svůj čas věnovat radám, které stejně nemají v životě dotyčného prioritu, na které vlastně nemají čas nebo pro které nejsou ochotni obětovat třeba i nějakou korunu. To je promrhaná naše energie. A těch případů jsme potkali za více než 20 let bez přehánění tisíce. Když za něco člověk zaplatí, většinou se tomu skutečně věnuje a je mnohem větší šance, že si pomůže. A nejlepší řešení je podle nás nikoliv radit, ale naučit dotyčného, aby si sám našel, kde je jeho problém a jak jej vyřešit. Tak jsou koncipované naše programy.
   Zmiňovaný ebook je součástí placené členské sekce, do které se můžete přihlásit po kliknutí na žluté tlačítko nad sekcí komentářů.
   Nebo je možné jej koupit samostatně na stránce https://www.akademiecelostnihozdravi.cz/objednavka-ebooku/
   Avšak pokud soudím podle Vašich zmíněných potíží, stačit to nebude.
   Všechno podstatné o placené části tohoto kurzu najdete po kliknutí na zmíněné žluté talčítko. Pokud si jej dopřejete, máte k němu přístup navždycky, takže jak už jsem řekl, je to především o prioritách.
   Přeji vše dobré. Ivan

 2. jana napsal:

  Ahoj Miluško a Ivane, luxusní webinář…..budu sledovat ještě jednou, otevírají se ve mě další možnosti, dostávají se mi pod kůži…. Jo, a už komunikujeme z toho mlčení. Děkuji Jana

 3. Dana P. napsal:

  Díky i Vám, bylo to naprosto famózní!!!

 4. Ivetka napsal:

  :-))Prožila jsem s Vámi moc krásný večer, Děkuji za moc krásné povídání a mnoho krásné energie a štěstí Ve Vašich dalších dnech :-))

 5. Dana P. napsal:

  huráááá, díky:-))

 6. Hanka napsal:

  Zdravím Vás MI, teď když jsem slyšela odpověď na jednu položenou otázku, tak mě napadla jedna další otázka. I já mám problém otevřít se v sexu, ale je to z důvodu toho, že mám zdravotní problémy s MM, ledvinama a celkově i vagínou, svěděním …, chtěla bych se s ním milovat, ale pak se můj zdravotní stav zhorší. 🙁 Jaké je řešení této situace? Chtěla bych se otevřít, ale přijde mi, že teď nemohu, nemoc mě zastavuje… :/ Ale vím, že to má nějaký důvod, snažím se ho najít 🙂 děkuju za odpověď a přeji hezký zbytek večera 🙂

1 2 3

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.